Güvenli ödeme

Site Kurmayı Öğrenemezseniz İade Garantili
Sipariş Özetini Göster
999.00₺
ProductAra Toplam
WordPress Eğitimi  × 1 999.00
Ara Toplam999.00
Toplam999.00

Hesap Bilgileri

Sipariş Bilgileri

Ödeme

  • Kredi/Banka Kartı veya Diğer Ödeme Yöntemleri

Kişisel verileriniz siparişinizi işleme almak, bu web sitesindeki deneyimlerinizi desteklemek için Gizlilik Politikası sayfamızda açıklanan amaçlar doğrultusunda kullanılacaktır. Satın alma süreçleri de Şartlar ve Koşullar kapsamında değerlendirilecektir.

Siparişiniz

ÜrünAra Toplam
WordPress Eğitimi  × 1 999.00
Ara Toplam999.00
Toplam999.00
Sıkça Sorulan Sorular
Eğer takıldığım yerler olursa ne yapacağım?

WordPress Site Kurma Eğitimi sırasında takıldığınız bir nokta olursa endişelenmeyin. Eğitim panelinize giriş yaptıktan sonra "Soru Sor" kısmından soru sorarak bizlere takıldığınız noktayı iletebilirsiniz.

Başlamak için ne bilmeliyim?

WordPress'te Site Kurmaya başlamak için hiçbir bilgiye ihtiyacınız yok. Adım adım neler yapmanız gerektiğini eksiksiz bir şekilde eğitimde öğreneceksiniz.

Başlangıç maliyetleri yüksek mi?

Başlangıç maliyetleri oldukça düşüktür. Sadece başlangıç için ihtiyacınız olan domain ve hostingdir. Domain ve hosting'i eğitimde nasıl uygun fiyatlarla satın alacağınızı öğreneceksiniz. Domain ve hosting hakkında bilgi sahibi değilseniz endişelenmeyin, eğitim sırasında bu konuyu detaylıca öğreneceksiniz.

Eğitimi taksitli satın alabilir miyim?

Evet, WordPress Site Kurma Eğitimini taksitli olarak satın alabilirsiniz. Satın alma sayfasında gerekli bilgileri doldurduktan sonra, ödeme sayfasında kredi kartınıza bağlı olarak taksit seçenekleri çıkacaktır. Satın alma sayfası için buraya tıklayın.

Ne zaman erişebilirim?

Hemen, eğitimi satın aldıktan sonra "Hesabım" sayfasından paketinize dahil olan herşeye ulaşabilirsiniz.

İade edebilir miyim?

WordPress Site Kurmayı öğrenemezseniz açık ve net iade garantisi. Site kurmayı öğrenebilmeniz için gerekecek tüm araçlara ve bilgilere sahip olacaksınız. Takıldığınız noktalarda da yanınızda olacağız. Bunları yaptığınızda eğer site kurmayı öğrenemezseniz (mümkün olmadığını düşünüyoruz) iade garantisi sunuyoruz.

Fiyatlar yükselecek mi?

Evet, yeni bölümler geldikçe fiyatlar kademeli olarak artacaktır.

Bu sebeple WordPress Site Kurma Eğitimine ne kadar erken katılırsanız, o kadar az ödersiniz. Ayrıca, gelecekteki tüm güncellemelerden ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz.

Güncellemelerden faydalanabilecek miyim?

Evet, gelecekteki güncellemelerden ücretsiz yararlanabileceksiniz.

WordPress Site Kurma eğitimi sürekli olarak güncel tutulacak ve erkenden kaydolduğunuzda gelecekteki güncellemelerden ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.